1. Ana Sayfa
  2. Yokyer Kitap Kulübü

Yokyer Kitap Kulübü


Profesyonel Kitap Bloğu olarak içeriklerimizde öneriler, serileri gibi yazılarımız olacak. Yorumlarımızda spoiler vermeden yazmaya çalışıyoruz.

Biz kitapsız asla yaşayamam diyenlerdeniz. Sizlerin de öyle olduğunuzu biliyoruz. Biz kendimize arşiv hazırlarken sizin de bu arşivden yararlanmanızı istediğimiz için tüm arşivimizi sizler için bu blog sayfamızda paylaşıyoruz. 

Reklam ve iş birlikleri için [email protected]  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İsteğinize özel kitap, film ve dizi listeleri için bize “Formlar” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Youtube Videolarımız için “Youtube Videolarımız” bağlantısını kullanabilirsiniz.

Profesyonel Kitap Bloğu olarak tüm sosyal medyalarda biz de varız. Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Wiser Media, Tiktok ve Youtube hesaplarımızda yeni içeriklerimizin ve videolarımızın duyurusunu yapıyoruz. Dilerseniz bizi sosyal medyadan da takip edebilir yeni paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Profesyonel Kitap Bloğu 2017 yılında bir kitap kulübü kurabilir miyiz? Sorusuyla ortaya çıkmış bir blog. Eşimle birlikte neden kitap kulübü yok İzmir’de diye söylenip dururken biz kuralım insanları toplayalım ve konuşalım diye karar verdik. Kitap kulübümüz dördüncü yılını doldurdu. Çok mutluyuz.

Profesyonel Kitap Bloğu çok satan ve çok okunan kitapların benzerlerini listeliyor. Bu listelerde genel olarak o kitabın birebir benzerini değil konu olarak benzerlerini listeliyoruz. Ve gerçekten benzerlik yakalayabildiğimizi düşünüyoruz.

Profesyonel Kitap bloğu sayfasında kitap serilerini de listeliyoruz. Biz tamamlanmamış kitap serilrini satın almıyoruz ve o serinin tamamlanmasını bekliyoruz. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız Kitap Serileri kategorimize bakabilirsiniz.

İzlenebilen Kitaplar kategorimizde de filmi ya da dizisi çekilmiş kitapları listeliyoruz. Biz okduğumuz kitabı izlemeyi de çok seviyoruz.

Manga ve anime hastası olduğumuz da doğrudur. O tür yazıları da yazmayı ihmal etmiyoruz. Beğendiğimiz manga ve animeleri yine bu blogta listeliyoruz.

Diğer kategorilerde ise ilgimizi çeken seyahat edeceğimiz ülkeler, şehirlerle ilgili kitapları, en sevilen film ve dizileriniz benzerlerini listeliyoruz. Evet biz bir listeleme hastasıyız. Sevdiğimiz her şeyin listesini yapıyoruz.

Kitap kulübümüzün toplantıları her ayın ilk Pazar gününde gerçekleşiyor. Gelmek isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Herkes davetlidir. Okumak güzeldir. Size yeni pencereler açar. Kitapla Kalın.

 

 

kitap önerileri
yokyer kitap kulubu