1. Ana Sayfa
  2. Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Sevgili Ziyaretçi,

yokyerkitapkulubu.com adresli kitap kulübü ve kişisel bloğumuzdaki içerikler bizzat bizim tarafımızdan veya alıntılanarak oluşturulmuştur. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik 

yokyerkitapkulubu.com’da yer alan içerikler alıntı haberler hariç Seçil ve Ahmet Canal tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içeriklerin sadece bir kısmı kullanılabilir.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma

yokyerkitapkulubu.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan yokyerkitapkulubu.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve yokyerkitapkulubu.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır.