1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

What Happened To Monday Hayranlarına 7 Film Önerisi

What Happened To Monday Hayranlarına 7 Film Önerisi
0

What Happened To Monday, Yedinci hayat filminde dünyanın aşırı nüfus artışı sebebiyle ailelere çocuk sayısında sınırlama getirilmiştir.

What Happened To Monday – Yedinci Hayat

What Happened To Monday, Yedinci hayat filminde dünyanın aşırı nüfus artışı sebebiyle ailelere çocuk sayısında sınırlama getirilmiştir. Her aile sadece birer çocuk sahibi olabilecektir. Bundan daha fazlasına izin verilmemektedir. Fakat yediz sahibi olan bir baba bu kurala akıllıca bir çözüm buluyor.

The Darkest Minds – Karanlık Zihinler

Büyük bir salgın, Amerika’daki çocukların büyük kısmını ele geçirmiştir. Virüsten etkilenmeyen çok az sayıda çocuk ve genç ise özel yetenekler geliştirince devlet tarafından özel kamplarda tutulmaya başlanmıştır. En güçlülerinden biri olan 16 yaşındaki Ruby Daly (Amandla Stenberg) buradan kaçmayı başarır ve kendisi gibi kaçak gençlerin olduğu bir gruba katılır.

thumbnail
Önerilen Yazı
KİTAP SERİSİ: ALEXANDRA BRACKEN – KARANLIK ZİHİNLER

Passengers – Uzay Yolcuları

Avalon adlı uzay gemisi, Homestead II adında çok uzak bir koloniye 5000’den fazla kişiyi götürmek üzere, 120 yıl sürecek bir yolculuk yapmaktadır. Giden kişiler bu yolculuk sonunda sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmek için özel tasarlanmış “uyku kapsüllerinde” uyutulmaktadırlar. Ancak yaşanan teknik bir sorun nedeniyle tamirci Jim Preston ve yazar Aurora Dunn’ın kapsülleri olması gerekenden önce açılır.

Now You See Me – Sihirbazlar Çetesi

Sihirbazlar Çetesi, Atlas isimli son derece  etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı ve gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını konu ediniyor.

Extinction

Bir aile babası olan Peter’in en büyük kabusu uzaylı istilasıdır. Peter gördüğü rüyalar yüzünden oldukça bunalmıştır. Fakat rüyaları gerçeğe dönüşünce en büyük kabusu ile yüzleşmek zorunda kalır. Extinction, korkularıyla yüzleşmekten korkan bir babayı konu ediniyor.

Annihilation – Yok Oluş

Gerçekleşen anormal olaylardan dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan esrarengiz “Area X” bölgesi, on yıllardır kıtanın geri kalanından izole olmuş durumdadır. Doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiştir. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir…

The Divergent – Uyumsuz

Uyumsuz, uzak bir gelecekte geçen distopik bir filmdir. Filmde insanlık, her biri farklı bir erdemi temsil eden beş farklı parçaya bölünmüş bir düzende yaşamaktadır. İnsanlar 16 yaşına geldiklerinde kendi insani özelliklerine göre bu beş bölümden birine dahil olup ömür boyu bu bölümde yaşamlarını sürdürmektedirler…

thumbnail
Önerilen Yazı
KİTAP SERİSİ: VERONICA ROTH – DIVERGENT

The Maze Runner – Labirent: Ölümcül Kaçış

Labirent: Ölümcül Kaçış filminde, Thomas bir anda uyanır ve yukarı doğru hareket halindeki bir asansörde olduğunu fark eder. belli bir süre sonra asansörün kapıları açılır ve karşısında kendi yaşlarında bir grup genci görür. Oldukları yer devasa duvarları olan bir labirenttir…

thumbnail
Önerilen Yazı
LABİRENT: ÖLÜMCÜL KAÇIŞ – THE MAZE RUNNER

E-Bülten Abonesi Olun

En yeni içeriklerimizden ilk sizin haberiniz olsun!

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Gizlilik politikamızda daha fazlasını okuyun.
Lütfen spam klasörünü kontrol edip güvenli olarak işaretleyin.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

2017 yılının Aralık ayında kurulan ve farkındalık yaratmak amacıyla gönüllülerin oluşturduğu bir topluluk.

Yorumunuzu Bekliyoruz