İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kitap Yorumları
  3. Wendy Walker – Her Şey Unutulmadı

Wendy Walker – Her Şey Unutulmadı


“Siz hiç çok yıkıcı bir haber aldıktan sonra işinize odaklanmayı denediniz mi? Ya da çok heyecan verici bir haber aldıktan sonra? Böyle durumlarda ne yaparsınız? Sigara içmek için dışarı mı çıkarsınız yoksa karınızı mı ararsınız? Ya da ağlar mısınız? Zıplar mısınız? Ne yaparsanız yapın hiçbir şekilde çalışma masanıza oturup işinize geri dönmezsiniz.”

Evet evet kitabın ismi bir garip. Böyle bir cümlemiz yok bizim değil mi? 

Kitaba gelecek olursak; ilk 150 sayfası biraz sıktı beni, çok yavaş ilerliyor. Fakat farklı bir hikaye ve fazlasıyla çarpıcı. Olaylar bir Psikiyatristin gözünden anlatılıyor bu yüzden yaşanan her şey olduğu gibi tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriliyor.

Herkesin başına gelebilecek bir olayı bu kadar acımasızca anlatmak fazlasıyla cesaret ister. Tüm sahneleri gözlerimin önüne geldi. Bazen tiksindim yaşananlardan bazen de üzüldüm. Jenny’nin yerinde olmayı kim ister ki?

Annesi olayı görmezden gelerek yaşamayı seçmiş, baba tüm çıplaklığıyla göğüs germişti yaşananlara. Bu ikilemin aile içinde yaşattığı depremi düşünebiliyor musunuz?  Ailenin savunma kalkanını düşürebilecek her durum şu an bu sayfalarda yazılı.

Psikolojik gerilim sevenler için farklı bir roman olduğunu düşünüyorum. Sadece ilk 150 sayfa ağır ilerliyor. Sonra zaten bırakamıyorsunuz elinizden.

Dip Not: Sıkıcı olan sayfalardan sonra okuduklarım beklentimi karşılamaya yetti. Psikiyatrist tam bir manyak!

İrtibatta Kalalım!

En son içeriklerimiz ile sizi güncel tutmak isteriz 😎

Maillerimiz tanıtım sekmesi altına düşebiliyor. Takip edebilmeniz için tanıtım sekmesini de kontrol ediniz.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2017 yılının Aralık ayında kurulan ve farkındalık yaratmak amacıyla gönüllülerin oluşturduğu bir topluluk.

Yorumunuzu Bekliyoruz